Pages

26 Nisan 2010 Pazartesi

Tehlikeli Aslar - Smokin' Aces Full Online İzle


Tür : Dram / Komedi / Aksiyon / Suç
Yönetmen : Joe Carnahan
Senaryo : Joe Carnahan
Görüntü Yönetmeni : Mauro Fiore
Müzik : Clint Mansell
Yapım : 2007, İngiltere / Fransa / ABD , 108 dk.
Gösterim Tarihi : 09 Mart 2007 (Türkiye)

Oyuncular : Jeremy Piven (Buddy ”Aces” Israel) , Ben Affleck (Jack Dupree) , Andy Garcia (Stanley Locke) , Alicia Keys (Georgia Sykes) , Ray Liotta (Donald Carruthers) , Ryan Reynolds (Richard Messner) , Jason Bateman , Common (Sir Ivy)
KONUSU

Buddy “Aces” Israel isminde bir itirafçı, devletin uzun zamandır peşinde olduğu bir mafya babası ile ilgili önemli bilgiler ortaya çıkarır. Tam bir bela haline gelmiş mafya liderinin bu itirafçının devletle yapmış olduğu ortaklığı öğrenmesi ile Buddy’nin hayatı tehlikeye girmiştir.

Polis, Buddy’nin korunması için iki ajanını birden görevlendirir. Güvenli bir korunma ortamı yaratabilmek için üçlünün yola çıkması ile olaylar, tamamı ile yoldan çıkacaktır.

Daha evvel Narc isminde bir film yönetmiş olan yönetmen Joe Carnahan, filmi için oldukça iddialı konuşuyor. Peckinpah gibi kült yönetmenlerden etkilendiğini saklamayan Carnahan, oldukça rafine bir aksiyon filmi yaptıklarını belirtiyor. Yönetmenin Görevimiz Tehlike 3 filmini reddettiğini de eklemeyi unutmayalım.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger