Pages

26 Nisan 2010 Pazartesi

Fast & Furious - Hızlı ve Öfkeli 4

Fast and Furious 4
Filmin posteri için resme tiklayin

Tür : Aksiyon - Macera
Gösterim Tarihi : 3 Nisan 2009
Yönetmen : Justin Lin
Senaryo :
Chris Morgan, Gary Scott Thompson
Görüntü Yönetmeni : Amir M. Mokri
Müzik : Brian Taylor
Kurgu : Fred Ratkin, Christian Wagner
Yapim : 2009 - ABD
Süre : 107 dk.
Dagitimci : UIP
Resmi Web Sitesi : fastandfuriousmovie.net

Oyuncular

Vin Diesel (Dominic Toretto), Paul Walker (Brian O), Michelle Rodriguez (Letty Marciano), Jordana Brewster (Mia Toretto), Laz Alonso (Fenix Rise), John Ortiz (Antonio Braga), Wilmer Calderon (Tash)


DISK IIDISK IIIDISK IV


Eski dolandırıcı Dominic Toretto’nun Meksika sınırından geçip orada kaçak olarak yaşamaya kalkışmasının üzerinden sekiz yıl geçmiştir. Artık Dominik Cumhuriyeti’ndeki bir sahil kulübesinde yaşamakta olan Dom’un yanında, ABD’deki geçmişinden kalan tek varlık olan biricik sevgilisi Letty vardır. Orada yepyeni bir yaşama başlamaya çalışır. Ancak kanun temsilcilerinin daima peşinde olduğunun da farkındadır.

Çok sevdiği bir insanın trajik ölümünden sonra Los Angeles’a dönen Dom’un, ajan Brian O’Conner ile ezeli kavgası yeniden ateşlenir. Ancak artık ortak bir düşmanları vardır. ABD’ye öldürücü maddelerin akışını sağlayan sosyopat ruhlu uyuşturucu kralına karşı mücadele edebilmek için güçbirliği yapmak zorundadırlar. Uyuşturucu kralını safdışı etmenin ve onun tarafından öldürtülen arkadaşlarının intikamını almanın tek çaresi, ikisi arasında yepyeni bir güven ortamı sağlanmasından geçmektedir.

Fast and Furious 4 Fast and Furious 4
Fast and Furious 4 Fast and Furious 4
Fast and Furious 4 Fast and Furious 4

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger