Pages

26 Nisan 2010 Pazartesi

Diary Of A Sex Addict - Bir Kadının Seks Günlügü


Filmin posteri için resme tiklayin

Tür : Dram - Erotik
Gösterim Tarihi : 24 Haziran 2009
Yönetmen : Christian Molina
Senaryo :
Cuca Canals, Valérie Tasso (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Javier G. Salmones
Müzik : Roque Banos
Kurgu : Luis de la Madrid
Yapim : 2008 - Ispanya
Süre : 95 dk.
Dagitimci : Pinema Film
Resmi Web Sitesi : diarioninfomana.com

Oyuncular

Belén Fabra (Valére), Leonardo Sbaraglia (Jaime), Llum Barrera (Sonia), Geraldine Chaplin (Abuela de Valére), Ángela Molina (Cristina), Antonio Garrido (Giovanni), Javier Coromina (Harry)


DISK IIDISK IIIDISK IVDISK VDISK VIDISK VII


Val iyi eğitimli, yöneticilik yapan, çekici, duygusal ve genç bir kadındır. Tüm bu olumlu özelliklerinin yanında Val’in hayatını oldukça zorlaştıran bir bağımlılığı vardır. Bir nemfoman yani seks bağımlısı olan bu genç kadın doyumsuz cinsel açlığını gidermek için farklı insanlarla ilişki içine girer.

En saf duygularını ve en samimi itiraflarınıysa kişisel günlüğünde saklar. Kiminle ve ne zaman isterse birlikte olan bu genç kadın için seks bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Bu yaşam tarzı onu aşkın ve hayat kadınlığının en uç noktalarına götürür.

Film Valérie Tasso’nun kendi hayatından esinlenerek yazdığı ve çok tartışılan romanından uyarlandı. Tasso da üst düzey bir yöneticiyken kendini sekse adamaya karar verir ve bu merakı sonucunda 6 ay boyunca üst sınıf bir fahişe olarak çalışır. Yazar bu tecrübesiyle seksin karanlık tarafını ve insan ilişkilerinin samimi yönlerini keşfettiğini söylüyor.0 yorum:

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger