Pages

22 Mayıs 2010 Cumartesi

Dehşet Sokağı - The Amityville Horror film izle

Dehşet Sokağı The Amityville Horror film izle
Yönetmen :      Andrew Douglas
Senaryo :     Scott Kosar, Jay Anson
Oyuncular :     Ryan Reynolds, Melissa George, Jesse James, Jimmy Bennett, Chloe Moretz
Filmin Türü :     Drama, Korku
Orijinal Adı :     The Amityville Horror
Yapımcı Firma :     Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) [us]
Yapım Yılı :     2005
Yapım Ülkesi :     ABD
Orijinal Dili :     İngilizce
Filmin Süresi :     90 dakika
Filmin Konusu : 13 Kasım 1974’te, polis 112 Ocean Avenue, Long Island, New York adresinden korku dolu bir telefon çağrısı aldı. Polis oraya ulaştığında bütün aileyi yataklarında katledilmiş olarak buldu. Günler sonra, Ronald DeFeo, evdeki bir takım “seslerin” onu, anne ve babası ile 4 kardeşini öldürmeye ittiğini itiraf etti.
Bir yıl sonra, George Lutz, Kathy Lutz ve çocukları hayallerindeki evi bulduklarını düşünerek aynı eve taşındılar. Taşınmalarından kısa bir süre sonra açıklanamaz ve acaip olaylar evde gerçekleşmeye başladı. Kabus gibi görüntüler, ve korkunç sesler hala evde olan bir kötülüğün varlığındandı.
Kızları Chelsea’nin Jodie adında hayali bir arkadaşının varlığıyla ürken Kathy, George’un da gece ve gündüzlerini bodrumda geçirmesiyle ailesini bir arada tutmaya çabalar. George bodrumda “Kırmızı Oda” adıında gizemli bölmeye açılan gizli bir geçit keşfeder. Kötü sesler ve hayaller George’un kafasında yankılanırken ev canlanır ve sonsuza kadar “Amityville Horror” diye bilinecek olan tüy ürpertici olaylar birbiri arkasına sıralanır.
Kathy ve George Lutz’un gerçek hikayesinden uyarlanan bu film şimdiye kadar çekilmiş en korkunç olaylardan biridir, çünkü gerçektir. Taşınmalarından 28 gün sonra Lutz ailesi evi terk etti ve canlarını kurtarmakta şanslıydılar.
İyi seyirler...0 yorum:

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger