Pages

8 Mayıs 2010 Cumartesi

Bornova Bornova film izle

Bornova Bornova film izle
Yapım:2009 Türkiye
Tür:Dram
Yönetmen ve Senaryo:İnan Temelkuran
Süre:1 saat 32 dakika.
Vizyona Giriş Tarihi:13 Kasım 2009
Oyuncular:Öner Erkan, Damla Sönmez, Erkan Bektaş, Kadir çermik, Öner Ateş
Film Hakkında: Film 2009 yılında Türkiye'de çekilmiş bir dram filmi. Güzel bir film diye düşünüyorum. En azından izlerken zamanınızı boşa geçirmeyeceksiniz.
Filmin Konusu: “Ah bize de bir şans verilse” diye diye mahalle bakkalının önünde günlerini geçiren Salih ve Hakan abi-kardeş gibidirler. Askerden yeni dönen ve sakatlık yüzünden futbolculuk kariyeri başlamadan bitmiş olan Hakan vasıfsız ve işsizdir. Taksici olmayı bekler. Mahallenin psikopatı Salih abisi onu dinleyen ona kendince öğütler veren tek kişidir. İyi ve eğitimli bir aileden gelen Salih mahalledeki her türlü yasadışı işe bulaşır. Çevredeki herkes ondan korkar. Hakan’ın “hasta olduğu” ama konuşmaya cesaret edemediği liseli Özlem de buna dahildir. 
Erotik fanteziler yazarak geçimini sağlayan felsefe doktora öğrencisi Murat Salih’in çocukluk arkadaşıdır. Hakan’a, Salih ve Özlem arasında geçen ve erotik fantezi olarak kullandığı bir olayı anlatır. Hakan, hayalkırıklığına uğramış ve kafası karışık olarak anlatılanların tamamını öğrenmek için Özlem’in evine doğru yola çıkar. Özlem ise Hakan’ı görünce ondan korkar. Ancak hiçbir şey anlatıldığı gibi değildir. Olaylar buradan sonra gelişir. 

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger