Pages

26 Nisan 2010 Pazartesi

Transformers: Revenge of the Fallen - Transformers: Yenilenlerin İntikamı


Filmin posteri için resme tiklayin

Tür : Bilim Kurgu - Aksiyon - Macera
Gösterim Tarihi : 24 Haziran 2009
Yönetmen : Michael Bay
Senaryo :
Roberto Orci, Alex Kurtzman, Ehren Kruger
Görüntü Yönetmeni : Ben Seresin
Müzik : Steve Jablonsky
Kurgu : Roger Barton, Tom Muldoon
Yapim : 2009 - ABD
Süre : 147 dk.
Dagitimci : UIP Film
Resmi Web Sitesi : transformersmovie.com

Oyuncular

Shia LaBeouf (Sam Witwicky), Megan Fox (Mikaela Banes), Josh Duhamel (Lennox), John Turturro (Ajan Smiths), Rainn Wilson (Profesör), Isabel Lucas (Alice), Tyrese Gibson (Cavus Epps)


DISK IIDISK IIIDISK IVDISK V


Sam Witwicky, Transformers’ın kökenleri ve dünya üzerindeki tarihçesi konusunda yeni detaylar keşfeder. Topladığı bilgiyi ele geçirmek isteyen şeytani ruhlu Deceptionlar onun peşindedir. En büyük mücadele, Mısır’daki Giza piramitlerinde gerçekleşecektir. Çünkü aranan tapınak bu bölgededir.

Transformers: Yenilenlerin İntikamı, 2007 yılında izleyicinin büyük beğenisini kazanan ilk Transformers'ın devamıdır. İnsanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki savaşın ortasında kalmasını anlatan filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Michael Bay üstlenirken, prodüksiyon amirliğini Steven Spielberg yaptı.

Başrollerinde Shia LaBeouf ve Megan Fox ikilisinin bir kez daha kamera karşısına geçtiği ikinci filmde izleyiciler daha fazla robotla tanışırken maceranın boyutları, başta Mısır olmak üzere daha çok ülkeye yayılacak.0 yorum:

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger