Pages

26 Nisan 2010 Pazartesi

My Iz Budushchego - Back In Time - Savasa Dönüs


Filmin posteri için resme tiklayin

Tür : Fantastik - Savas - Dram
Gösterim Tarihi : 21 Subat 2008
Yönetmen : Andrei Malyukov
Senaryo :
Eduard Volodarsky, Aleksandr Shevtsov
Görüntü Yönetmeni : Vladimir Sporyshkov
Müzik : Ivan Burlyayev
Kurgu : Sergei Shumakov
Yapim : 2008 - Rusya
Süre : 110 dk.
Dagitimci : Özen Film
Resmi Web Sitesi : www.m-i-b.ru

Oyuncular

Boris Galkin (Cavus Emelyanov), Yekaterina Klimova (Hemsire Nina), Danila Kozlovsky (Borman), Sergey Makhovikov (Politruk), Andrey Terentyev (Spirt), Dmitry Volkostrelov (Chukha), Vladimir Yaglych (Cherep)


DISK IIDISK IIIDISK IV


Gençlerin amacı, kazı yaptıkları eski savaş alanını paha biçilemez tarihi eserler bulabilmek için talan etmektir. Alanda çok değerli silahlara, madalyalara ve belgelere rastlarlar. Bu çok tehlikeli bir iştir ve cesur dörtlü toprağın altında, içinde iskeletlerin ve eski fotoğraflı hatıra defterinin bulunduğu gizli bir bölme keşfederler. Asıl gariplik ise bir hemşireye ait olan çantadan, 1942 yılındaki savaşa katılan 4 askerin kimliklerinin çıkmasıdır. Çünkü fotoğraflar göstermektedir ki, çılgın hazine avcıları o savaşta bulunmuştur. Buna bir anlam vermeye çalışırken yaşlı bir teyze çıkagelir, gençlere süt verir ve savaşta kaybolan oğlundan bahseder. Oğlunun gümüş bir sigaralığı olduğunu söyler ve gençlerden gümüş sigaralığı bulmalarını ister. Teyzeyi ciddiye almayan gençler yine de ona söz verirler. Tüm bu garipliklerin arasında biraz ayılmak için kazı alanının yakınlarındaki göle girdiklerinde ise hayatları sonsuza dek değişecektir.

Gölden çıktıklarında yıl 1942’dir ve 2. Dünya Savaşı tüm şiddeti ile sona yaklaşmaktadır. Buradan kurtulmak için yapmaları gereken iki şey vardır: Yaşlı kadının oğlunu bulmak ve savasmak...0 yorum:

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger