Pages

26 Nisan 2010 Pazartesi

Angels & Demons - Melekler Ve Seytanlar


Filmin posteri için resme tiklayin

Tür : Gerilim - Gizem - Suc
Gösterim Tarihi : 15 Mayıs 2009
Yönetmen : Ron Howard
Senaryo :
David Koepp, Akiva Goldsman, Dan Brown (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Salvatore Totino
Müzik : Hans Zimmer
Kurgu : Dan Hanley, Mike Hill
Yapim : 2009 - ABD
Süre : 140 dk.
Dagitimci : Warner Bros.
Resmi Web Sitesi : angelsanddemons.com

Oyuncular

Tom Hanks (Robert Langdon), Ewan McGregor (Carlo Ventresca), Ayelet Zurer (Vittoria Vetra), David Pasquesi (Vincenzi), Stellan Skarsgård (Richter), Victor Alfieri (Tegmen Valenti), Cosimo Fusco (Peder Simeon), Armin Mueller-Stahl (Straus), Allen Dula (Vatikan Polisi), Carmen Argenziano (Silvano Ventivoglio)


DISK IIDISK IIIDISK IVDISK V


Vatikan'ın, tarihin en tartışmalı şifresini kıran adam olan Robert Langdon'a başvurmasına hangi korkunç keşif neden olabilir? Langdon Illuminati olarak bilinen bu güçlü organizasyon tekrar ortaya çıktığına dair kanıtlar bulur. Bu gizli organizasyon, bu sefer en büyük düşmanı olan Katolik Kilisesi'nin varlığına yönelik ölümcül bir tehditle ortaya çıkmaktadır.

Illuminati'nin geriye sayan, durdurulması olanaksız bir saatli bombaya benzediğini öğrenen Langdon Roma'ya giderek orada güzel ve gizemli bir İtalyan bilim insanı olan Vittoria Vetra ile güçlerini birleştirir. Mühürlü lahitler, tehlikeli mezarlar, terk edilmiş katedraller ve hatta yeryüzündeki en gizli mahzenin kalbinde geçen durmak bilmez, aksiyon dolu bir ava çıkan Langdon ve Vetra, Vatikan'ın hayatta kalmak için sahip olduğu tek umudu gösteren 400 yıllık Aydınlanma Yolu'nu izlerler.0 yorum:

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger