Pages

26 Nisan 2010 Pazartesi

Alis Harikalar Diyarında (Alice in Wonderland) Türkçe Altyazı tek link Filmini Full Online Ücretsiz indirmeden internetten bedava izle

http://www.cineizle.net/files/image/alis.harikalar.diyarinda.izle.jpg

Alice Harikalar Diyarında-1865 ve ”Aynanın İçinden-1871” adlı kitaplarını senaryolarını Linda Woolverton sinemaya uyarlamayı başardı.Tüm zamanların en sevilen masallarından birinin büyülü ve düşsel değişimini 3 boyutlu gözler önüne seren filmi ”Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi”, ”Charlie’nin Çikolata Fabrikası” ve ”Çılgın Marslılar” gibi filmlere imza atan Tim Burton yönetti.

Film, yönetmen Tim Burton ve aktör Johnny Depp’i yeniden bir araya getirdi. İlk kez 1990 yılının hit filmi ”Makas Eller”de çalışan ikili, birlikte olağanüstü ve sıra dışı filmler yapmaya devam etti. İkili, ”Ed Wood”, ”Hayalet Süvari”, ”Charlie’nin Çikolata Fabrikası”, ”Ölü Gelin” ve ”Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi” adlı filmlerde birlikte çalıştı.

Filmde, Johnny Depp’in yanı sıra Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Crispin Glover, Matt Lucas, Marton Csokas, Tim Pigott-Smith, Lindsay Duncan, Geraldine James, Leo Bill, Jemma Powell ve Mairi Ella Challen rol aldı. Filmde ”Alice”yi Avusturalyalı genç oyuncu Mia Wasikowska canlandıracak.

Johnny Deep‘in ”Çılgın Şapkacı” rolünde izleyicilerin karşısına çıkacağı filmde Alice, küçük bir kız olarak karşılaştığı garip dünyaya geri döner ve çocukluk arkadaşları ”Beyaz Tavşan”, ”Tweedledee”, ”Tweedledum”, ”Fare”, ”Tırtıl”, ”Cheshire Kedisi” ve ”Çılgın Şapkacı” ile yeniden bir araya gelir. Gerçek kaderini bulmak için fantastik bir yolculuğa çıkan Alice, ”Kupa Kraliçesi”nin korku krallığına son verir.


0 yorum:

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger